Kosmetika:


Pěstěný vzhled vám dodá sebedůvěru a výrazně vám může pomoci v komunikaci v pracovním i osobním životě.

Mým přáním je, aby klient odcházel nejen spokojený se svým vzhledem, ale aby se cítil zcela odpočinut také po psychické stránce. Jedině tak totiž může vnější vzhled harmonizovat s vnitřním pocitem.

Pracuji dlouhodobě s kosmetikou FOR LIFE & MADAGA
a nověji i s aromaterapeutickou originální kosmetikou ATOK


For Life, spol. s r.o., je česká společnost založená v roce 1993. Specializuje se na výrobky profesionální kosmetické péče, jež jsou určeny pro ošetření v kosmetických salonech. Bohatá je také řada přípravků pro domácí péči.

Česká kosmetika FOR LIFE & MADAGA získává díky své kvalitě nejvyšší mezinárodní ocenění! Dle dosavadních kladných ohlasů odběratelů a uznání z řad odborníků dermatologie, kosmetologie, farmakologie a chemie je možné tuto společnost zařadit mezi špičku ve svém oboru. Dalšími oceněními jsou hodnocení kvality spokojenými zákazníky.

Profesionální kosmetika je nazývána českou kosmetikou na francouzských základech, společnost For life spolupracuje se špičkovými odborníky z Francie.

Společnost Cosmetics ATOK International je česká firma, která již od roku 1997 vyvíjí a vyrábí aromaterapeutickou kosmetiku. Preparáty jsou tvořeny z nejčistších přírodních surovin z celého světa s vysokým podílem ruční práce. Propojuje tradiční postupy starých bylinkářů s aromaterapií a představuje unikátní celostní koncept přirozené péče o tělo, doslova od hlavy k patě. Kromě jedinečných účinků má tato kosmetika velký bonus - díky vůním čistých éterických olejů působí blahodárně na psychiku, přináší radost a uvolnění. Každý z použitých éterických olejů je doslova malou biochemickou laboratoří, nelze je proto nikdy nahradit syntetickou napodobeninou. Umělá vůně navíc naprosto posouvá účinek na psychiku. Výrobky zásadně nejsou testovány na zvířatech, provozy firmy nezatěžují životní prostředí, jsou preferovány šetrné technologické postupy, ekologicky odbouratelné suroviny, recyklovatelné obaly.adresa: Hanzlova 111, Holice
tel: (+420) 775 606 627
web: www.salonanes.cz
e-mail: konec.katerina@seznam.cz